Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania - tel. 606 347 288

Katalog

Sprzętu rehabilitacyjnego

Układanie Pacjenta

Życie pisze różne scenariusze. Nigdy nie jesteśmy w stanie wykluczyć, że ulegniemy wypadkowi bądź podupadniemy na zdrowiu. Taki sam los może spotkać naszych najbliższych. Co wtedy? W takiej sytuacji należy odpowiednio zadbać o leczenie, rehabilitację i pielęgnację. Na rynku dostępnych jest szereg artykułów wspomagających okres rekonwalescencji bądź choroby pacjenta. Niezwykle ważnym aspektem, zwłaszcza w przypadku urazów mechanicznych spowodowanych np. wypadkami samochodowymi, jest prawidłowe układanie pacjenta. Ułożenie ma bardzo duże znaczenie z tego względu, że pacjent – w zależności od tego jakiego urazu doznał, musi odciążać daną partię ciała. Do tego służą specjalistyczne przedmioty, takie jak kliny odciążające, ortezy odwodzące, poduszki i inne pozycjonery. Wiemy jak ważna jest fachowa opieka, gdy sytuacja tego wymaga. W związku z tym, nasz internetowy sklep oferuje Wam wiele produktów umożliwiających odpowiednie układanie pacjenta. Zadbaliśmy o to, aby były to przedmioty najwyższej klasy, zawierające nowoczesne systemy i wykonane z wytrzymałych, odpornych na szybkie zużywanie się materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Jeżeli szukasz jakiegoś pozycjonera, poduszki czy też ortezy, to jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta Cię zadowoli. Pozycjonowanie pacjenta jest bardzo istotne. Korzysta się z niego nie tylko w rehabilitacji, ale też w gimnastyce korekcyjnej. Twarda, wykonana z wysoko elastycznej pianki powłoka nie ulega deformacji. Dzięki temu podtrzymuje pacjenta bądź jedną z kończyn w jednolitej pozycji, należycie spełniając swoje zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie ortezy odciążające górne kończyny. Produkty te, stosuje się przy skomplikowanych złamaniach rąk często wymagających interwencji chirurgicznej. W jakim celu? Aby po zabiegu odpowiednio zabezpieczyć uszkodzone miejsce, sprawić że będzie ono skutecznie unieruchomione, nie dojdzie do żadnego przemieszczenia. Korzystając z takich produktów przyśpieszymy rehabilitację oraz unikniemy komplikacji. Specjalne, odciążające produkty także znalazły się w naszym asortymencie. Mają one różne zastosowania, wszystko zależy od typu. Można z nich korzystać umieszczając je np. pod głową, piętą czy też karkiem. Produktami najbardziej uniwersalnymi są poduszki bocznej pozycji ułożenia. Z ich pomocą prawidłowo zadbamy o pozycję kolan, miednicy oraz górnej partii ciała podczas leżenia na boku. Poszukujesz klina, ortezy, poduszki bądź innego pozycjonera, który pomoże Tobie lub Twoim bliskim w szybkim, pozbawionym nieoczekiwanych powikłań powrocie do sprawności fizycznej? Lepiej nie mogłeś trafić. Produkty z naszej oferty naprawdę ułatwiają życie.

Zobacz pełny opis Zwiń pełny opis
Informacja

Problem z doborem produktu?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniego urządzania, poznasz różnice między podobnymi produktami i dowiesz się wszystkiego o transporcie w dowolne miejsce w kraju.

tel. 606 347 288 artro.med@gmail.com

Ważne informacje

Wypożyczalnia realizuje dostawy sprzętu rehabilitacyjnego do pacjenta na terenie całej Polski. Cena za transport według stawek firmy kurierskiej leży po stronie wypożyczającego. W obrębie Krakowa transport szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA jest DARMOWY.

Warunki wypożyczania:
ksero dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać faxem pod numer telefonu KUBE_FAX lub skan dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać na adres e-mail.

W celu ustalenia terminu wypożyczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Umowa wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
umowę wypożyczania szyn w dwóch egzemplarzach do podpisania dostarcza firma kurierska wraz ze sprzętem.

Cennik wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
cena za dobę DO NEGOCJACJI
wystawiamy rachunki celem przedłożenia wystawiamy rachunki celem przedłożenia w ZUS lub towarzystwie ubezpieczeniowym.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Akceptuję