Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania - tel. 606 347 288

Katalog

Sprzętu rehabilitacyjnego

Wózki inwalidzkie

Wielu pacjentów ma problemy z samodzielnym poruszaniem się. Może to być spowodowane wypadkiem, wiekiem czy też następstwami chorób. W takiej sytuacji nie musimy skazywać osoby niepełnosprawnej na ciągłe przebywanie w czterech ścianach i egzystowanie jedynie na małej powierzchni domu. Brak kontaktu z otoczeniem zewnętrznym jest najgorszą rzeczą jaka może spotkać pacjenta. Wpływa to negatywnie na jego samopoczucie, zaburza poczucie wspólnoty ze społeczeństwem, tworzy bariery w komunikacji. Trzeba robić wszystko, aby uniknąć takiego stanu rzeczy. Jednym z rozwiązań, które bez wątpienia w tym pomoże jest korzystanie z wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym.

Manualne wózki inwalidzkie w niektórych schorzeniach nie będą wsparciem dla pacjenta. Dlaczego? Ponieważ wymagają użycia siły mięśni rąk. Na dłuższy dystans jest to meczące. Szczególnym problemem, z jakim pacjenci stykają się korzystając z klasycznego wózka inwalidzkiego, jest przemieszczanie się po przeróżnych wzniesieniach, wybojach i innych nierównościach. Wózek inwalidzki elektryczny potrafi w znaczącym stopniu ograniczyć zagrożenie upadkiem. Korzystając z niego, nie trzeba angażować rąk do napędzania kół. Dłonie posłużą nam jednak w innym celu. Dzięki nim, pacjent będzie mógł swobodnie sterować urządzeniem za pomocą joysticka. W naszej ofercie elektrycznych wózków i napędów elektrycznych znajdą Państwo kilka propozycji.

Pierwszy z nich to lekki, bo ważący niewiele ponad 60 kg, rozmiarów wózek. Przewiezienie go samochodem w inne miejsce nie będzie więc problemem. Urządzenie jest w stanie poruszać się z prędkością dochodzącą nawet do 8 km/h. Wózek napędzany jest dwoma akumulatorami 36 Ah 12V. Dodatkowo, wyposażony jest w pas bezpieczeństwa, który zapobiegnie niepożądanym zdarzeniom.

Kolejne dwa produkty mają bardzo zbliżone parametry techniczne. Oba z nich, umożliwiają przewóz osób o maksymalnej wadze 136 kg. Sztywna rama z regulacją głębokości siedziska – takie zastosowanie z pewnością zwiększy wygodę osoby poruszającej się z pomocą wózka. Opisywane wózki wyposażone są w hamulce elektro-mechaniczne.

Czwartą, ostatnią propozycją nie jest wózek elektryczny, tylko specjalny, jedyny w swoim rodzaju napęd. Swoją unikalnością i innowacyjnością podbija serca użytkowników na całym świecie. Smart Drive był już wielokrotnie nagradzany, co świadczy o jego wysokiej renomie i solidności. W oczach ekspertów zyskał miano „napędu dającego największą wolność oraz moc osobom korzystającym z wózków manualnych”. Jest nieduży, wytrzymuje cały dzień bez ładowania. Co ważne, korzystanie z tego systemu nie angażuje ramion a więc jest sporym ułatwieniem dla osoby z niego korzystającej. Napęd świetnie sprawdza się przy pokonywaniu nierówności oraz podczas wjeżdżania po górę. Smart Drive jest naprawdę nieoceniony dla osób mających trudności z samodzielnym poruszaniem się.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków i napędów elektrycznych. Oferowane przez nas produkty są wysokiej klasy i spełnią oczekiwania osób zmuszonych do poruszania się nie o własnych siłach.

Zobacz pełny opis Zwiń pełny opis
Informacja

Problem z doborem produktu?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniego urządzania, poznasz różnice między podobnymi produktami i dowiesz się wszystkiego o transporcie w dowolne miejsce w kraju.

tel. 606 347 288 artro.med@gmail.com

Ważne informacje

Wypożyczalnia realizuje dostawy sprzętu rehabilitacyjnego do pacjenta na terenie całej Polski. Cena za transport według stawek firmy kurierskiej leży po stronie wypożyczającego. W obrębie Krakowa transport szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA jest DARMOWY.

Warunki wypożyczania:
ksero dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać faxem pod numer telefonu KUBE_FAX lub skan dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać na adres e-mail.

W celu ustalenia terminu wypożyczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Umowa wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
umowę wypożyczania szyn w dwóch egzemplarzach do podpisania dostarcza firma kurierska wraz ze sprzętem.

Cennik wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
cena za dobę DO NEGOCJACJI
wystawiamy rachunki celem przedłożenia wystawiamy rachunki celem przedłożenia w ZUS lub towarzystwie ubezpieczeniowym.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Akceptuję