Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania - tel. 606 347 288

Katalog

Sprzętu rehabilitacyjnego

Koncentratory tlenu

Tlenoterapia – jest postępowaniem leczniczym w przewlekłej niewydolności oddechowej. Celem jest zwiększenie stężenia tlenu w pęcherzykach płucnych co w konsekwencji poprzez nasycenie hemoglobiny tlenem i jego dostarczenie do tkanek, ma zapobiec kwasicy oraz innym następstwom wynikającym z niedotlenienia organizmu. Dodatkowo tlen ze względu na swoją dużą prężność powoduje rozszerzenie pęcherzyków płucnych , a co za tym idzie zwiększenie powierzchni wymiany gazowej. Urządzenie (koncentrator tlenu) pobiera powietrze z otoczenia, spręża je, a następnie przepuszcza przez specjalne sita, które oddzielają tlen od azotu, azot wraca z powrotem do otoczenia, a tlen osobnym wyjściem – zostaje skierowany do pacjenta i służy do oddychania za pomocą maski lub kaniuli nosowej. Stężenie wdychanego tlenu oscyluje między 91-95%. Wskazania do terapii tlenowej: -przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc (POCHP) -rozstrzeniu oskrzeli -zwłóknieniu płuc -mukowiscydozie -dysplazji oskrzelowo – płucnej Pierwsze objawy niedoboru tlenu: -ospałość i zmęczenie -poczucie braku sił -spadek sprawności i koncentracji -psychiczne wyczerpanie -bezsenność -wzmożona wrażliwość na zmiany pogody -wzrasta zachorowalność Koncentratory jakie posiadamy w naszej ofercie: -Invacare -Invacare Platinium S -Invacare Perfect 2 -Philips EverFlo -Kröber 02

Zobacz pełny opis Zwiń pełny opis
Informacja

Problem z doborem produktu?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniego urządzania, poznasz różnice między podobnymi produktami i dowiesz się wszystkiego o transporcie w dowolne miejsce w kraju.

tel. 606 347 288 artro.med@gmail.com

Ważne informacje

Wypożyczalnia realizuje dostawy sprzętu rehabilitacyjnego do pacjenta na terenie całej Polski. Cena za transport według stawek firmy kurierskiej leży po stronie wypożyczającego. W obrębie Krakowa transport szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA jest DARMOWY.

Warunki wypożyczania:
ksero dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać faxem pod numer telefonu KUBE_FAX lub skan dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać na adres e-mail.

W celu ustalenia terminu wypożyczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Umowa wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
umowę wypożyczania szyn w dwóch egzemplarzach do podpisania dostarcza firma kurierska wraz ze sprzętem.

Cennik wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
cena za dobę DO NEGOCJACJI
wystawiamy rachunki celem przedłożenia wystawiamy rachunki celem przedłożenia w ZUS lub towarzystwie ubezpieczeniowym.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Akceptuję