Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania - tel. 606 347 288

Katalog

Sprzętu rehabilitacyjnego

Ciśnieniomierze i Pulsoksymetry

Osoby cierpiące na nadciśnienie tętnicze lub niedociśnienie powinny regularnie monitorować poziom swojego tętna. Wygodne w użyciu ciśnieniomierze naramienne są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych. Korzystają z nich pacjenci, którzy nie potrafią dokonywać pomiarów z zastosowaniem stetoskopu i zegara mechanicznego. Jednocześnie urządzenie mierzy ciśnienie w tętnicy ramiennej, co daje bardziej wiarygodny wynik, niż np. pomiar z nadgarstka.

Elektroniczne ciśnieniomierze naramienne po wskazaniu wyniku ciśnienia skurczowego i rozkurczowego od razu klasyfikują je zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Dzięki temu osoba badająca się od razu widzi, czy jej ciśnienie mieści się w normie, jest podwyższone czy zbyt wysokie. Wbudowana pamięć urządzenia pozwala na zapisywanie ostatnich wyników.

Zobacz pełny opis Zwiń pełny opis
Informacja

Problem z doborem produktu?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniego urządzania, poznasz różnice między podobnymi produktami i dowiesz się wszystkiego o transporcie w dowolne miejsce w kraju.

tel. 606 347 288 artro.med@gmail.com

Ważne informacje

Wypożyczalnia realizuje dostawy sprzętu rehabilitacyjnego do pacjenta na terenie całej Polski. Cena za transport według stawek firmy kurierskiej leży po stronie wypożyczającego. W obrębie Krakowa transport szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA jest DARMOWY.

Warunki wypożyczania:
ksero dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać faxem pod numer telefonu KUBE_FAX lub skan dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać na adres e-mail.

W celu ustalenia terminu wypożyczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Umowa wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
umowę wypożyczania szyn w dwóch egzemplarzach do podpisania dostarcza firma kurierska wraz ze sprzętem.

Cennik wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
cena za dobę DO NEGOCJACJI
wystawiamy rachunki celem przedłożenia wystawiamy rachunki celem przedłożenia w ZUS lub towarzystwie ubezpieczeniowym.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Akceptuję