Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania - tel. 606 347 288

Katalog

Sprzętu rehabilitacyjnego

Schodołaz

Schodołazy

Schodołaz został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu przemieszczania się osób niepełnosprawnych w miejscach gdzie nie ma możliwości skorzystnia z windy. Schodołaz jest ogromnym ułatwieniem dla osób siedzących ale również dla ich opiekunów. Dzięki łatwości użytkowania i funkcjonalności jest urządzeniem realnie poprawiającym komfort życia użytkownika. Do korzystania ze schodołazu potrzebna jest pomoc opiekuna.

Rodzaje schodołazu:

-> Schodołaz kroczący

Schodołaz kroczący do pokonywania schodów używa 2 par kół napędzanych elektrycznie, dzięki którym możemy przemieszczać się zarówno w górę jak i w dół. Schodołazy kroczące wyposażone są w akumulator więc nie wymagają zasilania sieciowego. Urządzenie w trakcie pracy sterowany jest przez opiekuna.

-> Schodołaz gąsienicowy

Schodołaz gąsienicowy przemieszcza się między stopniami przy pomocy odpowiednio zaprojektowanemu napędowi gąsienicowemu. Tak jak urządzenia kroczące, schodołaz gąsienicowy wyposażony jest w akumulator. Aby kożystać z schodołazu potrzebujemy wsparcia opiekuna.

 

Zobacz pełny opis Zwiń pełny opis
Informacja

Problem z doborem produktu?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniego urządzania, poznasz różnice między podobnymi produktami i dowiesz się wszystkiego o transporcie w dowolne miejsce w kraju.

tel. 606 347 288 artro.med@gmail.com

Ważne informacje

Wypożyczalnia realizuje dostawy sprzętu rehabilitacyjnego do pacjenta na terenie całej Polski. Cena za transport według stawek firmy kurierskiej leży po stronie wypożyczającego. W obrębie Krakowa transport szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA jest DARMOWY.

Warunki wypożyczania:
ksero dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać faxem pod numer telefonu KUBE_FAX lub skan dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać na adres e-mail.

W celu ustalenia terminu wypożyczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Umowa wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
umowę wypożyczania szyn w dwóch egzemplarzach do podpisania dostarcza firma kurierska wraz ze sprzętem.

Cennik wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
cena za dobę DO NEGOCJACJI
wystawiamy rachunki celem przedłożenia wystawiamy rachunki celem przedłożenia w ZUS lub towarzystwie ubezpieczeniowym.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Akceptuję