Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania - tel. 606 347 288

Katalog

Sprzętu rehabilitacyjnego

Oczyszczacze powietrza, nawilżacze, inhalatory

Oferujemy urządzenia niezastąpione w leczeniu astmy, różnego rodzaju alergii, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc czy infekcji górnych dróg oddechowych. Sprzęt jest prosty w obsłudze, a umiejętnie obsługiwany może służyć przez wiele lat. Jedna jednostka może być użytkowana przez kilka osób, jednak ze względów higieny i bezpieczeństwa każda z nich powinna posiadać własny zestaw akcesoriów: nebulizator, przewód powietrza i maseczkę. Inhalator dla dzieci powinien być wyposażony w nebulizator, czyli opcję przetwarzania leku do postaci mgiełki. Inhalacje podawane przez nebulizator nie wymagają koordynacji wdechowej, dlatego są tak przyjazne w użytkowaniu przez dzieci już od wieku niemowlęcego. W zestawach naszych urządzeń znajdziecie Państwo maseczki przystosowane dla najmłodszych. Ponadto nebulizacja umożliwia szybsze przyswajanie leku przy zastosowaniu mniejszej dawki. Straty leku są w tym przypadku znikome, a skuteczność inhalacji wysoka.

Zobacz pełny opis Zwiń pełny opis
Informacja

Problem z doborem produktu?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniego urządzania, poznasz różnice między podobnymi produktami i dowiesz się wszystkiego o transporcie w dowolne miejsce w kraju.

tel. 606 347 288 artro.med@gmail.com

Ważne informacje

Wypożyczalnia realizuje dostawy sprzętu rehabilitacyjnego do pacjenta na terenie całej Polski. Cena za transport według stawek firmy kurierskiej leży po stronie wypożyczającego. W obrębie Krakowa transport szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA jest DARMOWY.

Warunki wypożyczania:
ksero dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać faxem pod numer telefonu KUBE_FAX lub skan dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać na adres e-mail.

W celu ustalenia terminu wypożyczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Umowa wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
umowę wypożyczania szyn w dwóch egzemplarzach do podpisania dostarcza firma kurierska wraz ze sprzętem.

Cennik wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
cena za dobę DO NEGOCJACJI
wystawiamy rachunki celem przedłożenia wystawiamy rachunki celem przedłożenia w ZUS lub towarzystwie ubezpieczeniowym.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Akceptuję