Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania - tel. 606 347 288

Katalog

Sprzętu rehabilitacyjnego

Bezwonne kosze

W tej propozycji oferujemy Państwu bezwonne kosze oraz dedykowane im specjalne worki. W szpitalach, przychodniach zdrowia, laboratoriach i innych tego typu placówkach niezwykle ważna jest higiena. Standardy dotyczące czystości są coraz bardziej podnoszone. To dobra wiadomość dla personelu i pacjentów. Obie te grupy osób oczekują jednego – przebywania w sterylnych warunkach. Oferowane przez nas produkty wpisują doskonale w te oczekiwania. Bezwonny kosz na zużyte materiały inkontynencyjne oraz inne odpady medyczne wydzielające nieprzyjemną woń to innowacyjne rozwiązanie. Świetnie maskuje i całkowicie zniweluje nieprzyjemne zapachy. Proszę się zapoznać z naszą propozycją. W naszej ofercie znajdziecie wszystko co niezbędne do korzystania ze sterylnego kosza, który nigdy nie będzie się negatywnie wyróżniał.

Inkontynencja – co to takiego? Pod tą nazwą kryje się schorzenie objawiające się niekontrolowanym wydalaniem moczu. Jest to nie tylko problem zdrowotny, ale i również publiczny. To dolegliwość niezwykle krepująca, znacząco ograniczająca swobodę oraz codzienny komfort. Może również spowodować, że będziemy unikać wychodzenia z domu czy też kontaktu z ludźmi. Z tą przypadłością zmaga się więcej kobiet niż mężczyzn. Ryzyko jej pojawienia się wzrasta z wiekiem. Według statystyk, aż około 30-35% kobiet mających więcej niż 45 lat zmaga się z takimi zaburzeniami.

Oferowane przez nas kosze świetnie sprawdzą się w przechowywaniu środków stosowanych przy inkontynencji. Pieluchomajtki czy też podkłady medyczne możesz teraz wyrzucać do opisywanych, specjalnie do tego przystosowanych urządzeń. I nie musisz się martwić, że dokuczliwe zapachy będą przeszkadzać Tobie lub innym. Proponowane kosze bezwonne są w pełni zmechanizowane i skonstruowane tak, aby ułatwiać transport niepożądanych materiałów. Niebanalne rozwiązanie zastosowane w górnym pojemniku umożliwia szybką, mało inwazyjną zmianę worków. Zamykając zbiornik wrzutowy i odwracając go spowodujemy, że zużyte materiały znajdą się w dolnym zbiorniku. Dzięki temu odpychająca woń zostanie szczelnie zamknięta na spodzie kosza, a szkodliwe patogeny nie wydostaną się na powierzchnię.

W naszej ofercie, poza bezwonnymi koszami, znajdują się również zestawy worków o różnej pojemności i ilości, wymienne części górnego pojemnika oraz również wymienialny kosz. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Bezwonny kosz to urządzenie, które zrewolucjonizowało rynek. Dedykowane jest przede wszystkim instytucjom medycznym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby Klient indywidualny również je nabył.

Zobacz pełny opis Zwiń pełny opis
Informacja

Problem z doborem produktu?

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym doradcą. Uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniego urządzania, poznasz różnice między podobnymi produktami i dowiesz się wszystkiego o transporcie w dowolne miejsce w kraju.

tel. 606 347 288 artro.med@gmail.com

Ważne informacje

Wypożyczalnia realizuje dostawy sprzętu rehabilitacyjnego do pacjenta na terenie całej Polski. Cena za transport według stawek firmy kurierskiej leży po stronie wypożyczającego. W obrębie Krakowa transport szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA jest DARMOWY.

Warunki wypożyczania:
ksero dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać faxem pod numer telefonu KUBE_FAX lub skan dowodu osobistego (obie strony) należy wysłać na adres e-mail.

W celu ustalenia terminu wypożyczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Umowa wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
umowę wypożyczania szyn w dwóch egzemplarzach do podpisania dostarcza firma kurierska wraz ze sprzętem.

Cennik wypożyczania szyn ARTROMOT, OPTIFLEX, KINETEC SPECTRA:
cena za dobę DO NEGOCJACJI
wystawiamy rachunki celem przedłożenia wystawiamy rachunki celem przedłożenia w ZUS lub towarzystwie ubezpieczeniowym.

Ta strona używa pliki cookies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki. Akceptuję